راهنمای خرید گردنبند

راهنمای خرید گردنبند

خرید کردن همیشه برای خانم‌ها لذت بخش است، خصوصا اگر صحبت از زیورآلات و انواع انگشتر و گردنبد طلا و نقره به میان باشد. این شوق وصف نشدنی خانم‌ها برای خرید گردنبند و انگشتر موجب شده برای انتخاب از میان چندین مدل مختلف سردرگم بشوند. حتما برایتان پیش آمده که سری به مغازه بزنید برای خرید گرنبند، انگشتر، دستبند و… و تمامی مدل‌های گردنبند و انگشتر… به نظرتان زیبا بیاید. اینجاست که انتخاب سخت می‌شود. در این نوشته قصد داریم شما را با راهنمای خرید گردنبند آشنا کنیم تا این مسیر برایتان کوتاه تر وانتخاب‌های بهتر و راحت‌تری داشته باشید. حتما قبل از خرید این سوالات برایتان پیش خواهد آمد همه این سوالات را با هم در این نوشته بررسی خواهیم کرد.
انواع گردنبند مهره ای به چه صورت است؟
متنوع ترین انواع گردنبند دخترانه؟
انواع گردنبند مردانه را از کجا بخریم؟
بهترین انواع گردنبند بدلیجات چه جنسی دارند؟
خرید اینترنتی انواع گردنبند پسرانه؟

راهنمای خرید گردنبند

برای خرید گردنبند، آن چیزی که بیشتر از همه اهمیت دارد این است که طرح موردنظر را دوست داشته باشید اما در کنار سلیقه نکات مهمی نیز هستند که می‌توانند در خرید شما تاثیر گذار باشند. قصد داریم همه این نکات را با هم بررسی کن

خرید گردنبند متناسب با فرم گردن

در نگاه اول زیورآلات به خصوص گردنبند بیشتر از هر چیز دیگری توجه را به خود جلب می‌کند. به همین خاطر انتخاب درست یک گردنبند زیبا می‌تواند استایل شما را متحول کند. برای خرید گرنبند باید به فرم صورت و گردن خود توجه کنید. اگر گردنی بلند و باریک دارید، باید گردنبندی را انتخاب کنید که بلندی گردنتان را کمتر نشان دهد. پس ترجیحا گردنبندهای کوتاه را انتخاب کنید. این موضوع دقیقا برای افرادی که گردن کوتاهی دارند نیز صدق می‌کند. اگر گردن کوتاهی دارید، انتخاب گردنبند با زنجیر بین50 تا 60 سانتی متر می‌تواند گزینه‌ بهتری برای شما باشند. گردنبندهای چسبان برای گردن‌های کوتاه اصلا مناسب نیستند زیرا گردن را پهن و کوتاه جلوه می‌دهد. در عوض این نوع گردنبندها برای افراد با گردن بلند بسیار زیبا و جلوه بسیار زیادی دارد.

تاثیر قد در خرید گردنبند

قد افراد نیز در انتخاب نوع و سایز گردنبند بسیار تاثیر گذار است. گردنبندهای بین 40 تا 60 سانت برای افراد با قد کمتر از 165 سانتی متر بسیار مناسب است. همچنین اگر جز افراد قد بلند هستید و قدتان بیشتر از 175 سانتی متر است، حتما هنگام خرید گرنبندهای بسیار بلند به این نکته توجه کنید که ممکن است فرم بدن تان را کشیده‌تر نشان دهد. پس انتخاب گردنبندهای کوتاه برای شما گزینه بهتری ست.

تاثیر فرم صورت در خرید گردنبند

جالب است که فرم صورت افراد نیز در انتخاب طول گردنبند تاثیر گذار است. صورت‌های گرد با گردنبندهای بلند و صورت‌های کشیده با زنجیر بین 40 و 45 ترکیب‌های فوق العاده‌ای هستند. انتخاب زنجیر بلند چانه را باریک و کشیده‌تر نشان می‌دهد. همچنین برای صورت‌هایی که گرد و بیضی هستند، گردنبندهای آویز انتخاب‌های بهتری هستند. گردنبندهای آویز خصوصا با آویزهای سنگین مثل انواع سنگ‌ها دور گردن شکل V مانندی را ایجاد می‌کنند که تناسب خوبی را در فرم صورتتان ایجاد خواهد کرد.

تاثیر فرم صورت در خرید گردنبند

خرید گردنبند متناسب یقه لباس

همه ما در لباس پوشیدن سبک خاصی را دوست داریم و طبق آن لباس‌ها و خصوصا زیورآلات خود را انتخاب می‌کنیم. برای هر سبک پوششی نیز باید گردنبند، انگشتر و دستبند متناسب با آن را انتخاب کرد. برای انتخاب گردنبند مناسب با استایل تان قبل از هر چیز به یقه لباستان دقت کنید. اگر یقه لباستان خیلی باز است، گردنبندهای کوتاه زیبایی یقه لباس را چندین برابر می‌کند. همچنین برای لباس‌هایی که یقه پوشیده دارند، گردن آویزهای بلند انتخاب‌های بهتری هستند، البته در صورتی که نکاتی را که بالا گفتیم رعایت کرده باشند. اگر دوست دارید که با لباس یقه هفت یک گردنبند بلند بپوشید بهتر است که طول گردنبند به گونه‌ای باشد که روی یقه قرار نگیرد و روی پوستتان باشد

خرید گردنبند اسم در ماهروس

تاثیر فرم بدن در خرید گردنبند

این نکات را بر اساس تجربه و چندین بار آزمون خطا می‌توانید دریابید. اما شاید دقت کرده باشید که اگر فرد چاقی یک گردنبند درشت و بسیار بزرگ را پوشیده باشد چقدر به بالا تنه فرد توجه جلب می‌شود و به نوعی چاقی بیشتر دیده می‌شود. پس اگر چاق هستید و یا بالاتنه چاقی دارید از گردنبندهای بزرگ و درشت استفاده نکنید و حتما یک گردنبند ظریف و باریک با آویز بسیار کوچک انتخاب کنید.

نکات مهم در خرید انواع گردنبند طلا زنانه

جنس زیورآلات در ماندگاری و جلوه آن بسیار تاثیر دارد. زیورآلات از جنس طلا مانند گردنبند طلا، دستبند طلا و انگشتر طلا همه علاوه بر زیبایی که دارند نوعی سرمایه گذاری نیز محسوب می‌‌شوند. البته امروزه به دلیل افزایش قیمت طلا شاید خرید سرویس طلا و یا نیم ست طلا برای برخی سخت باشد. با این همه نقره و انتخاب‌های دیگر نیز می‌توانند جایگزین خوبی برای طلا باشند که مزایای فوق العاده خود را دارد. در ادامه نیز در مورد بدلیجات نقره صحبت می‌کنیم.

نکات مهم برای خرید طلا

اگر قصد خرید گردنبند طلا یا انگشتر طلا دارید دانستن این نکات باعث می‌شود انتخاب‌ بهتری داشته باشد. زیورآلات طلا اگر با دست ساخته شده باشند اجرت و مزد دست بیشتری نسبت به طلاهای که با دستگاه ساخته شده‌اند دارند. البته زیورآلاتی که با دست طراحی می‌شوند سبک و سیاق و طراحی منحصربفرد خود را دارند که اکثرا مورد سلیقه افرادی ست که کارهای خاص و یونیک را می‌پسندند.
عیار طلا نیز یکی از موارد پر اهمیت در خرید گردنبند طلا و انگشتر طلا ست. طلای 24 عیار، بالاترین عیار طلاست و قیمت بالاتری نیز نسبت به طلای 18 عیار و… دارد که به دلیل مقاومت بالا و خلوص طلای آن می‌باشد. انگشتر حلقه و یا گردنبندی را که همیشه بطور دائم استفاده می‌کنید بهتر است از طلای 24 عیار باشد، تا به مرور زمان دچار خط و خش نشود و جلوه و براقبت خود را از دست ندهد.

ما در این مقاله راهنمای کامل خرید گردنبند را برای شما آماده کردیم. فراموش نکنید قبلکه گردنبند را متناسب با مدل یقه و فرم صورت انتخاب کنید.

خرید گردنبند اسم در ماهروس

دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید